Leírás
Beninca KIT-BULL 624 SW elektromos kapunyitómotor-szett tolókapukhoz és úszókapukhoz.
Akár 600 kg-os kapusúlyig használható kapunyitómotor, ami ideális úszókapukhoz és
tolókapukhoz egyaránt, így családi házak kapuinak a mozgatásához megfelelő készülék.
A 24 VDC motornak köszönhetően 90%-os munkahányaddal rendelkezik, így a nagyobb napi forgalmat is képes kiszolgálni lakossági felhasználás esetén (S2)
A kapunyitómotor vezérlése képes automatikusan megtanulni a működési utat, amely a véghelyzet előtti lassításokat is beállítja, azonban ezeket a vezérlésen egyedileg is be lehet állítani, hozzá finomítani a saját kapunkhoz.
A Beninca BULL624 SW az ARC kód rendszerrel rendelkezik, így a távirányító használata során 128 bites kódrendszerrel kommunikál az elektromos-kapumotorral a távirányítónk.
Ha rendelkezik még régi Beninca készülékekkel, amelyek nem tudják az ARC kódot, a gyárilag a kapumotorszetthez adott Beninca To.GO4VARC
átállítható vegyes üzemmódba, így a régi garázskapumotort vagy kertkapumotort is tudja vele működtetni.
Azoknak ajánljuk akiknek nagyobb méretű kapujuk, de még nem éri el az 600 kilogrammot, deszkával vagy VPC-vel van burkolva és napi szinten akár 15 - 20 alkalommal nyitják és csukják is.
Gyalogos nyitás, kiskapu funkció
A motor csak annyira nyílik ki, hogy gyalogosan be lehessen menni.
Véghelyzetek előtti lassítás
Nem csapja be a kaput zárás és nyitás irányába enkóderrel rendelkezik.
Külső nyomógomb csatlakoztatható hozzá
Akár házon belül távirányító nélkül is ki lehet nyitni a kaput a teljes nyílás méretében.
További funkciói
- Áramszünet esetén kulcsos kioldással kézzel lehet nyitni.
- Manuális végálláskapcsolóval rendelkezik
- 433 MHz-es rádiófrekvencián a biztonságos ARC kóddal kommunikál a távirányító a kapuval.
- Társasház funkció
(Társasház funkcióban a kaput távirányítóval és nyomógombbal csak nyitni lehet, zárni viszont csak automatikusan záródik.
Ez akkor hasznos amikor a kaput többen használják, így olyankor mikor valaki épp távozik és valaki épp érkezik nem zárják egymásra a kaput.)
Paraméterek
|
Állítható sebesség
?
|
Nem |
|
Automata zárás
?
|
Igen |
|
Beépített vevőegység
?
|
Igen |
| Elektromos fék | Nem |
| Beépített enkóder | Igen |
| Foteocella bemenet | Igen |
| Fotocella bemenetek száma | 1 db |
| Frekvencia | 433 MHz |
|
Gyalogos bejáró funkció
?
|
Igen |
|
Kertvilágítás kimenet
?
|
Nem |
| Kódrendszer | Ugrókód ARC |
|
Kijelző
?
|
Nem |
| Mágneszár kimenet | Nem |
|
Feltanítható kódok száma
?
|
64db |
|
Maximális tolóerő
i
|
650 N |
|
Maximum mozgásiút
i
|
8 m |
| Maximum kapusúly | 600 kg |
|
Mechanikusfék
?
|
Nem |
|
Nyitás bemenet
i
|
Nincs |
| Nyomaték érzékelés | Igen |
| Öntanuló funkció | Igen |
|
Nyomógomb bemenet
i
|
Van |
|
Sebesség
?
|
18.3 cm/s |
| Stop bemenet | Igen |
| Szünetmentesíthető | Igen |
|
Társasház funkció
i
|
Igen |
|
Végállás
i
|
Van |
|
Zárás bemenet
i
|
Nincs |
|
Tápfeszültség
?
|
230 VAC |
| Motor tápfeszültség | 24 VDC |
|
Munkahányad
i
|
90 % |
| Teljesítmény | 120 W |
| Nyugalmi teljesítmény | 0,5W |
| Védettség | IP40 |
| Működési hőmérséklet | -20 °C ~ +50 °C |
| Kenés | zsír |
