Leírás
Ditec CROSS 18E kapunyitó motor főbb tulajdonságai
Ideális társasházak és ipari parkok kapujának elektromos mozgatásához.
Akár 1 800 kg-os kaput is képes elmozgatni. Munkahányada: S3=50%, így a nagyobb nyitás számmal is boldogul.
A motorban mechanikus végállások és mechanikus fék is található hiszen egy robosztus kapu mozgatását nem csak
elindítani kell, hanem megállítani és biztonságosan rögzíteni is, így amikor a kapu mozdulatlan a motor
mechanikusan rögzíti magát.
– 1 800 kg-os kapuig
– Mechanikus fék
- Mechanikus végálláskapcsoló
– 20 méter hosszú kapuig
– 230 Voltos motor
– Szabályzott indítás és megállás
– Beállítható részleges nyitás (kiskapu funkció) és automata zárás funkció
– Társasház funkció
– Kiskapu funkció
– Stop funkció
– Nyitás bemenet
– Stop bemenet
Leginkább nagy társasházakhoz és ipari parkokhoz, ipari létesítményekhez ajánljuk.
Paraméterek
|
Állítható sebesség
?
|
Nem |
|
Automata zárás
?
|
Igen |
|
Beépített vevőegység
?
|
Igen |
| Beépített enkóder | Igen |
| Foteocella bemenet | Igen |
| Frekvencia | 433 MHz |
|
Gyalogos bejáró funkció
?
|
Igen |
|
Kertvilágítás kimenet
?
|
Nem |
|
Lassítást beállítás
i
|
Igen |
|
Kijelző
?
|
Nem |
|
Feltanítható kódok száma
?
|
64db |
|
Maximum mozgásiút
i
|
36 m |
| Maximum kapusúly | 1800 kg |
|
Mechanikusfék
?
|
Igen |
| Nyomaték érzékelés | Igen |
| Öntanuló funkció | Igen |
|
Nyomógomb bemenet
i
|
Van |
| Szünetmentesíthető | Nem |
|
Társasház funkció
i
|
Igen |
|
Végállás
i
|
Van |
|
Tápfeszültség
?
|
230 VAC |
| Motor tápfeszültség | 230 VAC |
|
Munkahányad
i
|
55 % |
| Munkahányad S2= 60 min (T= 25°C) | |
| Ciklus / óra | 19 ciklus (T= 25°C) |