Leírás
A Ditec FL24 villogó a kapumozgását jelző fényforrás
Így, amikor a kapu mozog láthatjuk annak működését, így biztonságosan tudjuk azt megközelíteni és használni.

Feszültség bemenete 24 VDC, és villogtatóelektronikával rendelkezik, ezért felszerelhető más gyártók kapunyitómotorjához is, amik ezekkel a paraméterekkel (feszültség érték, elektronika) rendelkezik.
A villogóban beépített antenna is megtalálható, így ha a vevőegység árnyékolva van ezzel növelhető a hatótávolság.
Alapesetben 433 MHz-es frekvenciatartományra van hangolva az antenna, azonban ezt 868 MHz-re is át lehet szabni.
A villogó tartozéka 4 db színcső, amelyet a LED sorra húzva változtathatjuk meg a villogó fényének színét, az alapesetben narancssárgáról, zöldre, kékre, és sötét narancssárgára.
Ditec LCU48 (ION4 ION6)
Ditec CS12E (NEOS 400, 600)
Ditec CS12M (NEOS+, NEOS 1000)
Ditec LCU30 (OBBI, PWR25)
Ditec LCU40 (PWR35, PWR50)
Ditec FACIL
A villogóba szerelt antenna bekötéséhez RG58 50 Ohmos koax kábel ajánlott, a villogó részéhez 24V 2,5W teljesítményhez méretezett
kábel szükséges.
Paraméterek
|
Tápfeszültség
?
|
24 VDC |
| Teljesítmény | 2,5W |
| Tápfeszültség | 24 V DC |
| Fényforrás | LED |
| Antennát tartalmaz | Igen |
| Villogtató elektronika | Igen |
| Antenna frekvencia | Alapesetben 433 MHz |
| Antenna bekötés kábele | RG58 50 Ohm |
| Méretek | 154 x 116 x 74 mm (magasság x hosszúság x szélesség) |
| Védettség | IPX4 |