Paraméterek
|
Beépített vevőegység
?
|
Nem |
| Foteocella bemenet | Igen |
| Fotocella bemenetek száma | 1 db |
|
Kertvilágítás kimenet
?
|
Nem |
|
Lassítást beállítás
i
|
Nem |
|
Kijelző
?
|
Nem |
| Mágneszár kimenet | Nem |
|
Nyitás bemenet
i
|
Van |
|
Nyomógomb bemenet
i
|
Van |
| Stop bemenet | Igen |
|
Zárás bemenet
i
|
Van |
|
Tápfeszültség
?
|
230 VAC |
|
Maximális áramfelvétel
i
|
8.6 A |
| Indítókondenzátor | maximum 25uF 450V (motorfüggő) |
| Segédkimenet | 24V |
| Segédkimenet maximum áramfelvétele | 250mA |
| Időzítések | nyitás idő és zárás idő 1 - 255 mp |
| Automata visszazárási idő | 3 - 255 mp |
| Időlépték | Másodperc alapú |
| Beállítás | Digitális, nyomógombról történik |
Vélemények
Még nem értékelte senki a terméket! Legyen az első.
Írja meg véleményét!