Leírás
Sommer Twist 350 RAPIDO kétszárnyas kapunyitó szett nyíló kapukhoz
Sommer Twist 350 RAPIDO kétszárnyas kapunyitó szett főbb tulajdonságai
- 27 mm/s nyitási sebességgel
– 24 Voltos egyenáramú motor
– Szabályzott indítás és megállás
– Mágneses végállás kapcsolók a motorkarokban
– Rozsdamentes menetes orsó
– Akár 3,5 méteres kapuszárnyra
– Univerzális kapumozgató karok, nincs jobb és bal oldali.
– Ajánlott kifele nyíló kapukhoz
– Akadály érzékelés
– Áthaladás érzékelés (a fotocellán áthaladva 5 másodpercen belül a kapunyitó automatikusan vissza zár)
– Részleges automata zárás ( 60 másodperc után a kapu automatikusan bezár, de távirányítóval is vissza lehet csukni.)
– Társasház funkció
- Beköthető mágneszár
- Fékrendszer, amely akár 2 tonnás erőhatásnak is ellenáll
– Kiskapu funkció
- Automata zárás
– SOMloq2 rádió rendszerrel
A Sommer Twist 350 RAPIDO már alapesetben is SOMloq2 kódrendszerrel kapható, így a Sommer 4019 Vibe távirányítók segítségével a kapu állapotát is megtudhatja.
A Twist 350 RAPIDO rendkívül gyors 27 mm / s sebességével egy átlagos kaput akár fél perc alatt is kinyit vagy bezár. (A kapunyitó sebessége függ a kapu méretétől.)
Hatalmas teherbírásának köszönhetően ideális nagy méretű akár 6 m²-es kapufelületű kapu automatizálásához.
Elektromoszár csatlakoztatható hozzá, így nagyobb ellenállást nyújt betolás és szélterhelés ellen.
A tolórúd rozsdamentes és teljesen zárt alumínium házban foglal helyet, amelyet egy rozsdamentes menetes orsó mozgat.
Nincs szükség a kapu szárnyakhoz, a kapunyílás közepére ütközőt kiépíteni, köszönhetően a nyitási-zárási állítható, a kapumozgató motorkarokba épített mágneses végállás kapcsolóknak köszönhetően.
Szabályozott lágy indítás és megállás, halk működést eredményez az egyenáramú 24 V-os motorkarok.
Ennek köszönhetően kifele nyíló szárnyas kapuhoz is ajánlott.
Ennél a kivitelnél nincs külön jobbos és balos kar, univerzálisan fel lehet azokat helyezni oldaltól függetlenül.
Társasház funkció automata zárással
Kiskapu funkció (két szárny közül csak az egyiket nyitja ki
Paraméterek
|
Állítható sebesség
?
|
Nem |
|
Automata zárás
?
|
Igen |
|
Beépített vevőegység
?
|
Igen |
| Beépített enkóder | Igen |
| Foteocella bemenet | Igen |
| Frekvencia | 868 MHz |
|
Gyalogos bejáró funkció
?
|
Igen |
|
Kertvilágítás kimenet
?
|
Nem |
| Kódrendszer | SOMloq2 |
|
Lassítást beállítás
i
|
Nem |
|
Kijelző
?
|
Nem |
| Mágneszár kimenet | Nem |
| Maximális szárnyszélesség | 3m / db |
| Maximum kapusúly | 300 kg |
|
Mechanikusfék
?
|
Nem |
|
Nyitás bemenet
i
|
Van |
| Nyitási idő (90°) | 27 |
| Nyomaték érzékelés | Igen |
| Öntanuló funkció | Igen |
|
Nyomógomb bemenet
i
|
Van |
| Stop bemenet | Igen |
| Szünetmentesíthető | Igen |
|
Társasház funkció
i
|
Igen |
|
Végállás
i
|
Van |
|
Zárás bemenet
i
|
Van |
|
Tápfeszültség
?
|
230 VAC |
| Motor tápfeszültség | 24 VDC |
|
Munkahányad
i
|
40 % |
|
Maximális áramfelvétel
i
|
1.5 A |